X

ECHO SRM-222ES krūmgriezis - instruments intensīvam darbam

18.07 2016 12:36

Viena no svarīgākajām SRM-222ES daļām ir jaudīgais 21,2 cm2 divtaktu benzīna dzinējs ar jauno unikālo ECHO Power Boost Tornado tehnoloģiju. Šī sistēma tika izstrādāta un pilnveidota vairākus gadus. Tas ļāva ECHO radīt dzinējus, kas spēj nodrošināt vairāk jaudas, samazināt degvielas patēriņu un uzlabot dzinēja eļļošanu, tajā pašā laikā samazinot izplūdes gāzu līmeni, kā arī nodrošinot tīrāku un klusāku darbību. Turklāt ECHO Easy Start sistēma samazina startera auklas pretestību, nodrošinot ātru un vienkāršu instrumenta iedarbināšanu arī aukstā laikā.
 
Lielā jauda tiek pārraidīta uz pļaušanas sistēmu, kuras standartaprīkojumā ir Tap & Go dubultās neilona auklas galva. SRM-222ES ir universāls instruments liela dārza kopšanai - gan precīzu darbu veikšanai (piemēram, mauriņa malu apcirpšanai), gan garas zāles, nezāļu vai nātru pļaušanai. Minētā Tap & Go auklas padeves sistēma vēl vairāk uzlabo darba efektivitāti – tā ļauj pielāgot auklas garumu specifisku darbu veikšanai, viegli piesitot pie zemes.
 
SRM-222ES aizsargs novērš zāles, akmeņu un citu gružu nonākšanu uz ķermeņa. Krūmgriezis ir aprīkots ar cilpveida rokturi, kas atvieglo manevrēšanu un nodrošina vislabāko darba pozīciju darba ražīguma uzlabošanai, kā arī samazina lietotāja nogurumu, strādājot ilgi.
 
ECHO SRM-222ES krūmgriezis ir ļoti kvalitatīvs dārza instruments. Augsta kvalitāte raksturo jebkuru ECHO dārza instrumentu, tāpēc tā lietotājs var būt drošs, ka tas kalpos ilgi. Tieši tāpēc ECHO saviem instrumentiem piešķir piecu gadu garantiju privātpersonām un divu gadu garantiju uzņēmumiem.

Šobrīd dārza tehnikas izpārdošanas akcijā šis instruments nopērkams par īpaši izdevīgu cenu - 239 eiro! Vairāk informācijas šeit

Jaunumi

visi Jaunumi
 
Pajautā ekspertiem!
Ära vajuta