X

Kādēļ izvēlēties ECHO zīmola tehniku?

29.01 2016 15:19

               

ECHO zīmola produktiem ir zems vibrācijas līmenis, tie rada minimālu troksni un ir ērti lietojami. ECHO izgatavo dzinējus ar zemu izmešu līmeni, kas atbilst CARB, EPA un/vai EU izmešu normām. Kompaktie un jaudīgie dzinēji ir pārbaudīti reālos darba apstākļos, tieši tāpēc lielākā daļa profesionāļu izvēlas tieši šo tehniku.

 

ECHO saviem motorzāģiem, krūmgriežiem, trimmeriem, lapu pūtējiem, dzīvžoga šķērēm un pārnēsājamajiem miglotājiem piešķir 5 gadu garantiju. Garantija stājas spēkā produktiem, kas nopirkti Latvijā pēc 01.02.2012. 5 gadu garantijā ietilpst - periodiska tehniskā apkope, pārbaude vienu reizi gadā autorizētā ECHO dīleru tirdzniecības un servisa centrā, atzīmes tehniskajā pasē par tehnisko apkopi.

Automātiskā ķēdes eļļošanas sistēma
Motorzāģiem ar atgriezeniskās saites funkciju un berzes uzmavu CR (angļu val. Clutch Related) ķēdes eļļošana notiek  tikai tās kustības laikā (dzinēja apgriezieni apmēram 4000 minūtē, atkarībā no motorzāģa modeļa). Eļļas sūknis tiek kontrolēts ar ķēdes bremzi. Tas novērš eļļas noplūdi, kad izslēgts zāģa dzinējs. Zāģis ir tīrs glabāšanas un arī darba laikā. Šī funkcija samazina eļļas patēriņu un apkārtējās vides piesārņojumu.  

Digitālā aizdedzes sistēma
Motorzāģiem un citiem rīkiem ar Digital C.D.I (angļu val. Digital Capacitor Discharge Ignition) aizdedzes sistēmu aizdedzes apsteidzes leņķis tiek regulēts automātiski atkarībā no dzinēja apgriezieniem. Šīs sistēmas priekšrocības ir bezatsitiena aizdedze un lielāks dzinēja ražīgums, mazāks degvielas patēriņš un mazāks piesārņojums. Sistēma pasargā dzinēju, ierobežojot tā apgriezienu skaitu.

Vieglās iedarbināšanas sistēma Easy-Start
Dzinēja iedarbināšana ir par 40% viieglāka. Nav nepieciešami asi uzrāvieni. Pavelkot startera auklu, notiek spirāles atsperes nospriegošana. Kad atsperes spriegojums pārsniedz dzinēja kompresiju, dzinējs sāk darboties. 

Grozāms rokturis
Roktura pozīciju var viegli regulēt, to pagriežot. Strādāt ir ērtāk un ir lielākas pielietojuma iespējas.

Papildu balstošie tērauda zobi
Zāģus ar šādu simbolu var izmantot ar papildu ierīkotiem balstošajiem tērauda zobiem, kas ievērojami uzlabo zāģa manevrētspēju un atvieglo darbu.

Motorzāģu ķēdes spriegošana
Ķēdes spriegošana padara ķēdes regulēšanu ātru un ērtu. Drošs atstatums no zāģa tērauda ķēdes nerada traumu risku.

Pārnēsājamo lapu pūtēju aizmugurējās daļas ventilācija
Unikālā ECHO sistēma dzesē laukumu starp operatora muguru un lapu pūtēju, nodrošinot ilglaicīgu komfortu. Tas ir īpaši noderīgi, strādājot karstā laikā.

Zems trokšņa līmenis
Modeļiem ar Low-Tone simbolu ir pazemināts trokšņa līmenis. Tas ir ļoti būtiski, strādājot apdzīvotās vietās.

Samazināts vibrācijas līmenis
Modeļiem ar Anti-Vib simbolu ir samazināts vibrācijas līmenis, kas nodrošina komfortu strādājot.

Ātrā savienošanas sistēma
Posi-loc stiprinājums ļauj ātri un vienkārši savienot lapu pūtēja gaisa cauruli ar dzinēja bloku bez papildu instrumentiem. Tas atvieglo ierīces pārvietošanu un glabāšanu.

Videi draudzīgi produkti
Elektriskie un/vai elektroniskie produkti ar RoHS sertifikātu tiek ražoti saskaņā ar stingrām apkārtējās vides prasībām. Ražošanā izmantotā svina, kadimija, dzīvsudraba un citu kaitīgo materiālu daudzums nepārsniedz normās noteikto.  .

Mazs svars
Produktiem ar Ultra Lite simbolu ir mazāks svars, salīdzinot ar citiem tās pašas kategorijas produktiem. Tie ir piemēroti ilgstošam darbam, kā arī ievērojami samazina nogurumu, ko citkārt var izraisīt darbs ar smagu instrumentu.

Automātiska gaisa vārsta atvēršana
Iebūvētais gaisa vārsts un tā automātiskā atvēršanas funkcija, norpiežot gāzes sviru, atvieglo dzinēja iedarbināšanu.

Palielinātas efektivitātes gaisa filtrs
Gaisa filtrs paredzēts efektīvai lielu gaisa apjomu attīrīšanai. Automašīnu filtram analogais gaisa filtrs pagarina instrumentu kalpošanas laiku.

G-Force gaisa priekšattīrīšanas filtrs
G-Force gaisa filtrs attīra tālāk filtrā nonākušo gaisu. Tāpēc filtrs ilgāk saglabājas tīrs, kā arī dzinējs ilgāk darbojas bez aizķeršanās ar maksimālu jaudu.

Vairāk par ECHO uzzini šeit: www.echo-latvia.lv

Jaunumi

visi Jaunumi
 
Pajautā ekspertiem!
Ära vajuta