X

Mauriņa traktoram RZT S ZERO prestižs apbalvojums

01.02 2016 11:59

Dārza tehnikas ražotājs Cub Cadet ieguvis Gold Stevie® balvu American Business Awards 2014 balvu pasniegšanas ceremonijā par labāko jauno produktu – mauriņa traktoru RZT S ZERO. Tas ir ļoti nozīmīgs apbalvojums, jo American Business Awards ir galvenā balvu pasniegšanas ceremonija biznesa pasaulē. Šogad tika iesniegti 3300 pieteikumi gan no lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Balvu ieguvējus izvēlējās žūrija, kuras sastāvā bija 240 dalībnieki no visas pasaules.

RZT S ZERO ir unikāls, pilnībā elektrisks mauriņa traktors ar nulles apgriešanās rādiusu, pilnpiedziņa un stūres vadība, kas nodrošina labāku kontroli pār tehniku. Tā izmantošanai nav nepieciešama gāze un eļļa, līdz ar to nav nekādu dzinēja trokšņu, izmešu, eļļas filtru, siksnu un nekādu traucējošu klēpja sviru.  

Būtiskākās RZT S ZERO priekšrocības

Ērtība. Kruīza kontrole, augstie, regulējamie sēdekļi un mazgāšanas sistēma ļauj strādāt vēl ērtāk un patīkamāk. Ar RZT S ZERO var strādāt jebkurā diennakts laikā, netraucējot kaimiņus, jo tas nerada nekādu troksni.

Stabilitāte. Tas ir pirmais elektriskais mauriņa traktors ar pilnpiedziņu un stūres vadību, kas nodrošina izcilu saķeri un stabilitāti gan līdzenās, gan slīpās pļaušanas virsmās. Planējošais pļaušanas mehānisms pielāgojas zemes virsmas formām, uzlabojot pļaušanas kvalitāti.

Jauda. Tiešā piedziņa nodrošina pietiekami lielu jaudu un ļauj pļaut 60 minūtes bez pārtraukuma. Lai tehnika uzreiz būtu gatava darbam, tās uzlādi var veikt naktī.  

Rezultāti. Pļaušanas mehānismam ir uzlabota gaisa plūsma. Asmeņi pārklājas, nodrošinot vislabāko pļaušanas rezultātu.

Plānots, ka Latvijā RZT S ZERO mauriņa traktors būs pieejams no 2015. gada.

Cub Cadet ir vadošais modernas un augstas kvalitātes dārza tehnikas ražotājs. Plašajā produktu klāstā ir pasaulē vienīgie pilnpiedziņas mauriņa traktori ar nulles apgriešanās rādiusu, mauriņa traktori ar nulles pagriešanās rādiusu un klēpja svirām, komunālā tehnika, mauriņa un dārza traktori, Li-Ion akumulatoru un benzīna rokas instrumenti, sniega frēzes u.c. Cub Cadet visā pasaulē ir pazīstams ar izcilajiem tehnikas risinājumiem, nepārtraukto attīstību un inovācijām, kas padara darbu vienkāršu un patīkamu. 

Jaunumi

visi Jaunumi
 
Pajautā ekspertiem!
Ära vajuta