X

Kā izvēlēties piemērotāko Cub Cadet sniega frēzi

29.01 2016 15:17

Ar jebkuru sniega apjomu tikt galā palīdzēs Cub Cadet X sērijas sniega frēzes. Šīs īpaši jaudīgās sniega frēzes ātri un vienkārši tiks galā ar lielu daudzumu sniega, nezaudējot vadāmību, manevrētspēju un izturību. Ar apbalvoto 2X modeli un unikālo 3X modeli jūs varēsiet lieliski tikt galā ar jebkādu sniega daudzumu, nezaudējot paveiktā darba kvalitāti! Visas Cub Cadet X sērijas frēzes ir aprīkotas ar starteri, kas aktivizējams ar pogu. Lielais, jaudīgais 4-taktu Cub Cadet OHV dzinējs nodrošina lielāku jaudu. Pieslēdziet standarta 220V sienas kontaktligzdai, nospiediet starta pogu un frēze gatava darbam!

Cub Cadet 2X frēze - izturība un veiktspēja

Ja nepieciešams attīrīt lielas zonas, izvēlieties Cub Cadet 2X divpakāpju sniega frēzi. Pašgājēja 2X modelis lieliski tiek galā ar ziemas laikapstākļiem un dažāda veida virsmām. Tā ir tērauda frēze, kas savāc sniegu un pa izmešanas cauruli to izmet laukā. 2X sērijas frēžu darba platumu var regulēt, lai vēl vairāk atvieglotu darbu.

Jaudas kontrole. 2X modeļu jaudu var pavisam vienkārši palielināt ar vienu pogas spiedienu, tajā pašā laikā nezaudējot vadību, manevrētspēju un darba ērtību (izņemot 524 WE).

Izmešanas caurules vadība ar vienu roku. Divpakāpju sniega frēžu četrvirzienu caurules vadība ļauj ātri un bez aizķeršanās ar vienu rokas kustību mainīt izmešanas virzienu un ātrumu, ietaupot jūsu laiku.

Cub Cadet 3X frēze - izcila jauda

3X trīspakāpju frēze ir Cub Cadet jaunums sniega frēžu klāstā. Tā attīra sniegu par 50% ātrāk nekā tradicionālās Cub Cadet 2X divpakāpju sniega frēzes. Tā ļauj ātrāk un efektīvāk attīrīt biezu sniega segu. Frēze tiks galā arī ar sniega vaļņiem.

Trīspakāpju sistēma. 3X trīspakāpju sniega frēze ir jaunums sniega tīrīšanas iekārtu nozarē. Vispirms frēze savāc sniegu un ledu, un novirza to uz centrālo daļu. Tad Cub Cadet jaunais lielas ietilpības akselerators visu sasmalcina. Pēcāk masa tiek novirzīta uz izmešanas sistēmu, no kurienes tā pa izmešanas cauruli tiek izmesta.

Jaudas kontrole. 3X sērijas frēzes jaudu var palielināt ar vienu pogas spiedienu, nezaudējot frēzes vadību, neietekmējot manevrētspēju un atvieglojot vispārējo darbību. 

 

Jaunumi

visi Jaunumi
 
Pajautā ekspertiem!
Ära vajuta