X

Fiskars nākamās paaudzes X sērijas cirvji

01.02 2016 16:51

Ekskluzīvas prezentācijas ietvaros, Fiskars iepazīstināja ar jaunajiem 4.paaudzes cirvjiem. Jaunie darbarīki ir praktiski nesalaužami un aprīkoti ar jaunu strukturālu 3D rokturi uzlabotai drošībai un lielākam vēziena ātrumam – malkas skaldīšana vēl nekad nav bijusi tik precīza un efektīva. Jaunais cirvju klāsts saņēma prestižo Red Dot 2015 dizaina balvu.
 
Jaunās paaudzes Fiskars cirvji tikuši izstrādāti, lai garantētu labāko iespējamo darbarīku katram cilvēku augumam un prasmju līmenim. Tas panākts, pateicoties optimālai asmens svara un kāta garuma attiecībai, un jaunajam 3D rokturim, kam drīzumā paredzēts saņemt patentu. Jaunais rokturis palielina lietotāju drošību, nodrošinot berzi un samazinot mitrumu starp roku un kātu vēziena laikā. Veiktspējas palielināšanai uzlabota kontrole palīdz koncentrēties uz vēziena ātrumu, nevis cirvja turēšanu. Turklāt jaunais 4.paaudzes Fiskars cirvju klāsts tiek piedāvāts ar pagarinātu 25 gadu garantiju.
 
Fiskars bijis eksperts cirvju izgatavošanā kopš 17.gadsimta. Somijas uzņēmums nepārtraukti uzlabojis dizainu un kvalitāti, lai apvienotu patērētāju vajadzības ar jaunākajiem uzlabojumiem. Jaunās paaudzes Fiskars cirvjos galvenā uzmanība pievērsta drošībai un precizitātei. Salīdzinot ar tradicionālajiem koka cirvjiem, Fiskars cirvji ir drošāki un krietni patīkamāki lietošanā. Piemēram, roktura āķveida gals novērš cirvja izslīdēšanu, tādējādi mazinot iespējamo negadījumu risku. Jaunie Fiskars cirvji aprīkoti arī ar jauno 3D rokturi uzlabotai drošībai un vēziena ātrumam.
 
Lai jaunos cirvjus padarītu vēl drošākus, Fiskars cirvjiem kāta struktūra ir pārkausēta pāri asmenim, tādējādi nostiprinot asmeni, lai novērstu asmens atdalīšanos. Asmens izgatavots no divkārša rūdījuma metāla maksimālai izturībai un to ir viegli uzasināt. Pateicoties Fiskars cirvjiem, malkas skaldīšana kļūst par patīkamu un iespējamu uzdevumu - cirvji ir izgatavoti no viegla un izturīga FiberComp kompozītmateriāla, kas minimizē nolietojumu un padara cirvi praktiski nesalaužamu. Lai nodrošinātu
vienkāršu un drošu uzglabāšanu, Fiskars cirvji tiek piedāvāti ar plastmasas futrāli vieglai pārnēsāšanai un uzglabāšanai.
 
Jaunie cirvji būs pieejami veikalos visā Eiropā no šī gada augusta.

Jaunumi

visi Jaunumi
 
Pajautā ekspertiem!
Ära vajuta