X

ECHO produktu garantija

02.02 2016 13:16

No 2015. gada 1. janvāra visai zīmola ECHO meža un dārza tehnikai juridiskām personām tiek nodrošināta 2 gadu ražotāja garantija. Savukārt privātpersonām joprojām spēkā ir 5 gadu garantija. Šobrīd Latvijā tas ir vienīgais meža un dārza tehnikas zīmols, kam ražotājs nodrošina tik ilgu garantijas laiku. Garantija attiecas uz motorzāģiem, zāles un dzīvžoga trimmeriem, krūmgriežiem un lapu pūtējiem. 

5 gadu garantiju var saņemt tikai privātpersonas, un tā attiecas uz ierīcēm, kas pārdotas Latvijā pēc 2012. gada 1. novembra. Garantija ir spēkā, ja: 

  • iekārtas lietošana un apkope veikta atbilstoši iekārtas instrukcijai;
  • nepieciešamie remontdarbi un periodiskās apkopes veiktas ražotāja atzītos servisa centros, un tas atzīmēts apkopes grafikā.

Pārsvarā ražotāji tehnikai nodrošina 2 gadu garantiju privātpersonām un 1 gada garantiju juridiskām personām. ECHO zīmols ir soli priekšā pārējiem, ar ilgo garantijas laiku apliecinot, ka tehnika ir patiešām kvalitatīva. Garantijas laiks un nodrošinātais serviss ir vienas no svarīgākajām lietām, kam pievērst uzmanību, veicot pirkumu.

ECHO ir Japānas uzņēmuma YAMABIKO starptautiskā preču zīme, kas tiek pārstāvēta vairāk kā 80 pasaules valstīs. Uzņēmums dibināts 2009. gadā, apvienojoties uzņēmumiem KIORITZI un SHINDAIWA, kuriem ir vairāk kā 50 gadu pieredze dažādu instrumentu ražošanā. Uzņēmums ieņem stabilu pozīciju divtaktu un četrtaktu dzinēju tehnoloģiju ražošanā, lielu uzmanību pievēršot vides aizsardzības prasībām – iekārtu dzinējiem ir pazemināts izplūdes gāzu daudzums. Plašā klāstā zīmola tehnika pieejama arī Dārza tehnikas ekspertu tīkla tirdzniecības vietās visā Latvijā. 

Produkti

Raksti

Visi raksti →
 
Pajautā ekspertiem!